Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

CERPOL A. BUBA sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CERPOL to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca od ponad 30 lat w branży wyposażenia wnętrz. CERPOL to największy na Opolszczyźnie Salon Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek oraz niepowtarzalna Galeria Wnętrz oferująca swoim Klientom doskonałej jakości produkty do wyposażenia całego domu oraz profesjonalne doradztwo.

W związku z dalszym rozwojem Działu Hurtu w segmencie płytek ceramicznych, poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ( branża: płytki ceramiczne )

Wskazane jest aby kandydat/kandydatka zamieszkiwał/a jedno z poniższych województw :

dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Opis stanowiska:

  • Wizyty handlowe u klientów na terenie trzech województw : dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie – prowadzenie rozmów handlowych, szkolenia u klienta,
  • Kompleksowa opieka oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami,
  • Realizacja celów sprzedażowych  wynikających z przyjętej strategii oraz  polityki w zakresie sprzedaży

Wymagania :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie sprzedażowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • Aktualne prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność i gotowość do codziennych podróży służbowych
  • Komunikatywność, kreatywność i zdecydowanie w działaniu,
  • Dobra obsługa komputera - pakiet Microsoft Office.

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system prowizyjny,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy (osobowy), komputer, tablet, telefon, )
  • Elastyczny czas pracy,
  • Bezpłatne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Miła atmowsfera pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy