Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

CANNA SQUAD sp. z o.o.O firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy ekspertami w branży konopnej. Wykorzystujemy umiejętności i wiedzę, aby najefektowniej tworzyć, promować i sprzedawać nasze produkty. Mamy śmiałe wizje i ambicje, cechuje nas pasja i osiąganie wyników oraz wytrwałe dążenie do postawionego celu. Zaufało nam wiele osób, pracujemy dla setek sklepów, czerpiemy z tego wielką satysfakcję i dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nimi była jak najprzyjemniejsza.

ZADANIA:

  • Osiąganie celów sprzedażowych na określonym poziomie.
  • Dbanie o ekspozycję naszych produktów na sklepach.
  • Budowanie sieci kontaktów oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budowanie świadomości produktu na Twoim terenie.
  • Opiekę po sprzedażową - utrzymywanie kontaktu z klientem.
  • Stała analiza rynku i działań konkurencji.
  • Bieżące raportowanie wyników pracy do bezpośredniego przełożonego.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane wyższe).
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami.
  • Umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej.
  • Motywacja do pracy.
  • Zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Komunikatywność.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premie sprzedażowe.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie.
  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole.
  • Praca z innowacyjnym produktem.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Regularne integracyjne spotkania zespołowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy