Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

GAIA SOLAR S.A.O firmie

6 000‐10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Gaia Solar S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka z sektora odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • sprzedaż produktów dla klienta indywidualnego oraz B2B

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz rozwijane przez spółkę produkty

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży w sektorze B2B - warunek konieczny
  • prawa jazdy kat. B.

  • znajomości narzędzi Google Apps w stopniu bardzo dobrym

  • dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności

  • umiejętności pracy w zespole i umiejętności radzenia sobie w sytuacji stresowej

  • determinacji w działaniu i zapału do pracy

  • dyspozycyjności i solidności

  • znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w modelu: podstawa + wynagrodzenie prowizyjne

  • leady sprzedażowe

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon + laptop

  • samochód służbowy od wypracowanego poziomu sprzedaży

  • pakiet szkoleń wprowadzających

  • forma zatrudnienia: B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy