Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Cykoria S.A.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Cykoria S.A.

CYKORIA S.A. jest liczącym się producentem koncentratów spożywczych i ich dostawcą na rynek lokalny i zagraniczny. Wyroby są widoczne w sklepach i marketach w handlu tradycyjnym i nowoczesnym, skutecznie konkurując z asortymentem innych producentów. Pozycja CYKORII S.A. na rynku krajowym jest stabilna i ugruntowana od wielu lat. Wyroby oparte na własnych recepturach i pomysłach zdobyły szacunek i podziw kulinarnych smakoszy w kraju i za granicą. Oprócz produkcji suszu cykorii ważną gałęzią w działalności firmy jest przetwórstwo marchwi i innych warzyw. Portfolio produktów to ponad pół tysiąca różnych wyrobów. Popularnością cieszą się desery, przyprawy jednorodne, mieszanki przyprawowe, zupy, sosy oraz dodatki do ciast. Swoich zwolenników ma również kawa zbożowa "Cykorianka". Rosnącą popularność można też zauważyć wśród klientów kupujących naturalne chipsy jabłkowe. Na rynku uzupełnieniem istniejącej linii „Jabcusiów” są chipsy gruszkowe „Grusie”, mieszanka owocowo-warzywna, w której skład wchodzą suszone jabłka, gruszki i naturalna, różnokolorowa marchew.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów Cykoria SA na danym terenie
  • analiza, monitoring rynku sprzedaży
  • nawiązywanie kontaktu z klientami i podtrzymywanie współpracy
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z kontrahentami
  • reprezentacja firmy na rynku

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie  - minimum średnie
  • wysokie kompetencja interpersonalne
  • uczciwości oraz dobrej samoorganizacji
  • prawo jazdy kat. B
  • biegłości w obsłudze komputera (Windows, Microsoft Office)
  • zaangażowania w realizacje wyznaczonych celów

Oferujemy;

  • dużą samodzielność działania
  • szkolenia branżowe
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • system wynagrodzeń z prowizją
  • niezbędne narzędzia pracy,  (wyposażenie w samochód  i telefon oraz wszelkie narzędzia pracy z klientami)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy