Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Prowool Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polska, stabilna i dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się branżą hydrauliczno-budowlaną, szuka regionalnych przedstawicieli handlowych, którzy będą odpowiadać za rynek w danym rejonie Polski oraz pozyskiwać nowych klientów i tworzyć sieć odbiorców,

Opis stanowiska:

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów - wykonawców z branży budowlanej
  • Rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Negocjowanie warunków transakcji z klientami
  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów

Wymagania:

  • Znajomość branży hydrauliczno-budowlanej
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pozyskiwania klientów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Uczciwość, odpowiedzialność, determinacja w działaniu
  • Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych i sprzedaży
  • Znajomość produktów z zakresu instalacji klimatyzacji, wentylacji, instalacji grzewczych i sanitarnych

Oferujemy:

  • Szkolenia z zakresu znajomości produktów
  • Pomoc w organizacji pracy i zdobywaniu nowych klientów
  • Gwarancję rozwoju, szkolenia
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia - samochód osobowy, komputer, telefon komórkowy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne