Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

SKOFF Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEJ OSOBY NA STANOWISKO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO W RYNKU ELEKTROINSTALACYJNYM NA WOJEWÓDZTWA:

WIELKOPOLSKIE

ZACHODNIOPOMORSKIE

LUBUSKIE

Mile widziane miejsce zamieszkania na obszarze trójkąta Zielona Góra, Gorzów WLKP, Poznań.

W celu zapoznania się z Firmą, naszymi wartościami , oraz produktami zapraszamy do odwiedzenia strony

www.skoff.pl

Zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedaży wybranej grupy asortymentowej (OŚWIETLENIE DEKORACYJNE, OŚWIETLENIE TECHNICZNE) na podległym regionie w grupach hurtowni elektroinstalacyjnych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu oraz prowadzenie bieżącej obsługi aktualnych klientów (kanał tradycyjny-hurt, podhurt)
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Pozyskiwanie oraz realizacja nowych inwestycji zgodnie ze strategią firmy
  • Udzielanie wsparcia poprzez szkolenia oraz doradztwo techniczne dla klientów w regionie
  • Regularne raportowanie

Nasze wymagania

  • Min. 2-3-letnie doświadczenie w branży artykułów elektrotechnicznych na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe.
  • Znajomość rynku hurtowego, podhurtu branży elektroinstalacyjnej
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
  • Znajomość środowiska Office, mile widziana wcześniejsza praca z CRM.
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta po rozległym terenie wraz z możliwością noclegów poza miejscem zamieszkania kilka razy w miesiącu.
  • Uczciwość, sumienność, punktualność, chęci do pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w rodzinnej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • System szkoleń: produktowych i sprzedażowych
  • Narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy )
  • Pełne wsparcie działu handlowego i technicznego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju, oraz poznania ciekawej gamy nowych rozwiązań z zakresu oświetlenia.

CV wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy o przesyłanie poprzez przycisk aplikowania.

Kontakt w przypadku pytań:

Jacek- 693960216

Bartek 693960214

Ogłoszenie archiwalne