Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Firma GULAJSKIO firmie

12 00030 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem działającą na terenie Polski i Europy w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. Tworzymy zespół wykwalifikowanych osób, którzy z pasji tworzą niepowtarzalne produkty najwyższej jakości. Oferujemy profesjonalne systemy oddymiania, odprowadzania ciepła oraz systemy wentylacji i zabezpieczenia ogniochronnego. Produkujemy elementy nowoczesnej architektury w postaci świetlików, wyłazów i pasm świetlnych zapewniających dostęp do światła dziennego, bezpieczeństwo i komfort pracy.

Zapewniamy Państwu kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia od pomiarów, przygotowania projektu, produkcji aż po dostawę i montaż. Zapewniamy profesjonalną, kompleksową opiekę serwisową, jak również służymy pomocą na każdym etapie eksploatacyjnym. Wszystko po to, aby Nasi klienci mogli w pełni komfortowo korzystać ze wszystkich możliwości Naszych produktów.

Świadczymy profesjonalne usługi w pełni współpracując z projektantami, inwestorami, wykonawcami co pozwala Nam na dostosowanie się do wysokich wymogów i potrzeb Klienta. W naszych realizacjach stosujemy wysokiej jakości produkty, których jakość, parametry i właściwości są potwierdzone przez certyfikowane instytuty badawcze.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów,
  • sporządzanie ofert sprzedaży,
  • przekazywanie zamówień do centrali,
  • koordynacja realizacji zamówienia, montażu,
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność,
  • doświadczenie w branży świetlików dachowych, klap dymowych, pasm świetlnych, stolarki aluminiowej.

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • szkolenia produktowe, wsparcie techniczne,
  • wszelkie materiały i narzędzia do wykonywania pracy.
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • możliwość uzyskania wyłączności regionalnej.

Ogłoszenie archiwalne