Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

P.P.H.U. IRM Piotr Widlarz O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PPHU IRM

Poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych prowadzenie dokumentacji związanej z bieżącą obsługą klientów
  • przygotowywanie ofert
  • sporządzanie raportów
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra umiejętność obsługi komputera i biegłe poruszanie się po Internecie
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
  • samodzielność, kreatywność oraz samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole
  • język angielski komunikatywny mile widziany

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki pracy
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez P.P.H.U. IRM z siedzibą w Łęknie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie archiwalne