Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PIXEL TECHNOLOGY Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Polska firma z branży medycznej w zakresie IT. Specjalizujemy się w  zastosowaniach informatyki w medycynie – rozwiązaniach przeznaczonych dla radiologii oraz obsłudze administracji publicznej w tym zakresie.
Dostarczyliśmy rozwiązania do ponad stu pracowni radiologicznych na terenie Polski. Firma Pixel Technology zatrudnia wysokiej klasy specjalistów – tworząc oprogramowanie, świadcząc usługi wsparcia oraz prowadząc sprzedaż naszych systemów. Pixel Technology istnieje na  rynku od roku 1992.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki to:

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów
  • podtrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • negocjacje handlowe
  • tworzenie ofert handlowych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • promowanie produktów firmy
  • monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie prezentacji, umów sprzedaży oraz raportów

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w sektorze medycznym, doświadczenie w kontaktach z lekarzami lub bardzo duże doświadczenie handlowe
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania, inicjatywy w działaniu oraz dobrej organizacji pracy
  • umiejętności podejmowania decyzji
  • wykształcenia wyższego
  • prawa jazdy kategorii B
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • praktycznej znajomości obsługi komputera, znajomość MS Office

Dodatkowe atuty z korzyścią dla kandydata:

  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość w obrębie rynku IT

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełny etat
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • system premii prowizyjnych
  • swobodę działania i samodzielność
  • profesjonalne szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon do użytku prywatnego
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę MultiSport i grupowe ubezpieczenie na życie wraz z pakietem medycznym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne