Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPH CHANTAL Roman Godek

    Chantal jest polską firmą działającą od 28 lat w obszarze produkcji i dystrybucji kosmetyków do włosów, zarówno dla salonów fryzjerskich (segment profesjonalny) jak i dla konsumentów indywidualnych (segment detaliczny). Swoje produkty eksportujemy do prawie 40 krajów. Naszą wiodąca marką w segmencie profesjonalnym jest doceniana ze względu na najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości linia PROSALON. Posiadamy własną akademię szkoleniową (Duchnów) gdzie nasi instruktorzy marki prowadzą szkolenia fryzjerskie. Jesteśmy firmą, w której wdrożony jest certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001, a produkcja realizowana jest w oparciu o standard GMP.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • Budowa sieci sprzedaży oraz obsługa sprzedażowa (van-selling) podległego rynku w segmencie profesjonalnym (salony fryzjerskie)
    • Monitorowanie rynku pod kątem konkurencji oraz wymogów klienta
    • Reprezentowanie firmy na targach, imprezach wystawienniczych i promocyjnych w kraju
    • Analizowanie i raportowanie odwiedzin oraz wyników sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy
    • Pozyskiwanie uczestników oraz udział w szkoleniach produktowych i komercyjnych organizowanych dla klientów firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Umiejętności negocjacyjne i organizacyjne
    • Ekstrawertyczny charakter i przyjazne nastawienie do ludzi
    • Dyspozycyjność, samodzielność, dyscyplina i zaangażowanie
    • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
    • Prawo jazdy kat B
    • Posiadanie pomieszczenia magazynowego o powierzchni min 4 m.kw., w którym temperatura nie spada poniżej 4 st.C
    • Doświadczenie w sprzedaży produktów branży fryzjerskiej to dodatkowy atut

    Oferujemy:

    • System wynagrodzenia w zależności od opcji współpracy (etat / działalność gospodarcza)  z  nielimitowaną częścią prowizyjną
    • Dobrze zorganizowane stanowisko pracy (w opcji etatu - samochód służbowy, tel. komórkowy, drukarka fiskalna)
    • Stabilizację zawodową i satysfakcję ze sprzedaży produktów z ugruntowaną renomą

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPH CHANTAL ROMAN GODEK z siedzibą w Wiązownie przy ul. Kąckiej 16 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PPH CHANTAL ROMAN GODEK z siedzibą w WIĄZOWNIE przy ul. Kąckiej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.