Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LekSeek Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

    Firma LekSeek Polska – krajowy lider w dziedzinie rozwiązań IT dla medycyny
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Obowiązki:

    • aktywne pozyskiwanie klientów – lekarzy którzy będą korzystali z bezpłatnej aplikacji do pracy w działalności medycznej,
    • wdrażanie rozwiązania IT w placówkach medycznych,
    • wsparcie techniczne pozyskanych użytkowników/klientów.

    Wymagania:

    • komunikatywność – szukamy osób, które lubią i umieją rozmawiać z ludźmi,
    • znajomość obsługi komputera – jeżeli posiadasz podstawową wiedzę - np. wiesz co to znaczy aplikacja chmurowa, umiesz użyć routera, jesteś w stanie przesłać plik przekraczający rozmiar załącznika w mailu drogą elektroniczną i znasz co najmniej 2 systemy operacyjne - na początek wystarczy.
    • Jeżeli potrzebowałaś/eś sprawdzić w Google choć jedną z tych rzeczy – ta praca niestety nie jest dla Ciebie.
    • prawo jazdy i własny samochód – rozliczamy oczywiście paliwo i otrzymujesz ryczałt za auto,
    • kreatywność połączona z samodzielnością – jeżeli masz problem spróbuj go rozwiązać samodzielnie bądź też przygotuj koncepcję jego rozwiązania zanim zgłosisz się z nim do przełożonego,
    • poczucie humoru, optymizm, wytrwałość, pracowitość, uczciwość – wszystko w jednym myślniku, bo tylko kombinacja tych cech pozwoli Ci osiągnąć sukces na tym stanowisku,
    • mile widziane: znajomość branży medycznej - zapunktujesz znajomością skrótów pojęć używanych na co dzień przez lekarzy, np. ICD10; ICD9; RX itp.
    • wykształcenie wyższe.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie z 15-letnią tradycją,
    • udział w wyjątkowym na skalę Polski projekcie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizje),
    • dużą swobodę działania,
    • dowolną, najwygodniejszą dla Ciebie formę umowy,

    Stawiamy na stały sprawdzony zespół. O tym, że warto u nas pracować świadczy to, że mamy bardzo małą rotację pracowników. Jeżeli się sprawdzisz – będziesz zadowolona/y.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.