Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROGLINE Sp. z o.o.

    PROGLINE SP. Z O.O. jest importerem oraz dystrybutorem profesjonalnych nożyczek fryzjerskich i  narzędzi do manicure I pedicure. Zyskaliśmy dużą popularność na Polskim rynku dzięki wysokiej jakości, konkurencyjnym cenom oraz najlepszej jakości usługom.

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi (salony fryzjerskie) w podległym obszarze
    • Wdrażanie planów sprzedaży
    • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie istniejących kontaktów biznesowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Monitorowanie rynku i konkurencji
    • Przygotowywanie ofert oraz przeprowadzanie negocjacji handlowych
    • Wdrażanie i kontrola kampanii promocyjnych
    • Sprawdzanie należności

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w branży fryzjerskiej
    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dostępność, niezależność oraz umiejętność organizacji własnej pracy
    • Umiejętność budowy pozytywnych i trwałych relacji z klientami
    • Determinacja, dążenie do osiągania celów oraz umiejętność przezwyciężenia trudności
    • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

    Oferujemy:

    • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
    • Umowa o pracę, stałe wynagrodzenie oraz premię w zależności od wyników sprzedaży
    • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwoju pracując z popularną Polską marką

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.