Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 19.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Dziesiątka Finanse, działająca w branży pożyczek ratalnych poszukuje do swojego zespołu odpowiedzialnej i kompetentnej osoby do pracy na stanowisku:

    Przedstawiciel
    Handlowy
    Miejsce pracy: cała Polska

    Zadania realizowane na stanowisku:

    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • sprzedaż produktów Spółki
    • utrzymanie wysokiej jakości relacji z Klientami
    • terminowy odbiór rat od Klientów

    Spółka oczekuje od Kandydata:

    • pozytywnego podejścia do pracy oraz chęci zdobywania doświadczenia
    • umiejętności dobrej organizacji własnej pracy
    • działania według standardów Spółki
    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę
    • elastyczny czas pracy
    • wynagrodzenie zależne od ilości czasu poświęconego na pracę
    • telefon służbowy
    • szeroki pakiet szkoleń i rozwój Twoich kompetencji
    • otwartość Spółki na Twoje pomysły i propozycje

    O nas:

    Jesteśmy jedną z najstarszych, istniejących od 2001 roku firm pożyczkowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną, stabilną pozycję na rynkach lokalnych w Zachodniej, Północnej i Południowej części kraju. Nasza nowa strategia zakłada zwiększenie skali działania z regionalnej na ogólnopolską, a docelowo wejście do grona liderów rynkowych.

    Wszystkich zainteresowanych  prosimy o przesłanie swoich CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Proszę o opatrzenie CV klauzulą:

    Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez spółkę Dziesiątka Finanse Sp zoo rekrutacji na stanowisko Manager ds. Finansowych oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji.