Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 2019-08-16
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-08-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z NAMI POLUBISZ NAWET PONIEDZIAŁKI!

    Poszukiwany

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Poznaj swoje zadania

    • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta w formie Door2Door
    • będziesz prezentował ofertę klientom i realizował plan sprzedaży
    • będziesz aktywnie monitorował działania konkurencji i osobiście współtworzył dedykowaną ofertę

    Spełniasz poniższe? Super, ślij CV!

    • jesteś nastawiony na realizację planu
    • doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym, ale świetnie jeżeli już je masz
    • jesteś gotowy na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów
    • szukasz pierwszej pracy, chcesz zmienić obecną, a może zależy Ci na elastycznych godzinach pracy
    • jesteś otwarty, lubisz ludzi i rozmowy z nimi :)

    NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

    Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

    • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 20 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
    • wsparcie zgranego zespołu, który chętnie dzieli się swoimi pomysłami
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
    • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy: umowa zlecenie, o pracę lub b2b
    • prowizje bez limitu, opieka mentora, który pokaże Ci jak skutecznie sprzedawać
    • zarobki na poziomie 4-6 brutto miesięcznie
    • szkolenia „na start”, szkolenia rozwojowe
    • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
    • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
    • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
    • dostęp do naszych usług na meeega korzystnych warunkach
    • szeroki pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu)

    Benefity, na które możesz liczyć:

    • stały
      rozwój
    • rekrutacje wewnętrzne
    • strefa odpoczynku
    • karta Multisport
    • opieka medyczna
    • niezbędne narzędzia

    Zobacz, jak przebiega rekrutacja:

    • Daj sobie szansę
      i wyślij do nas CV
    • Zainteresowałeś nas?
      Zaprosimy Cię na spotkanie
    • Poznajmy się!
      Spotkasz się z HR i przyszłym szefem
    • Oddzwonimy do Ciebie z pełną informacją zwrotną
    • Witamy w INEA!
      Właśnie dołaczyłeś do zespołu
      Dobrych Ludzi od Internetu

    Łatwo do nas dotrzesz, ponieważ:

    • INEA PARK mieści się w Wysogotowie tuż przy granicy z Poznaniem
    • samochodem to tylko 15 minut od Stadionu Miejskiego lub Ogrodów
    • przygotowaliśmy bezpłatny autobus pracowniczy
    • przystanek dla komunikacji miejskiej linii 803 jest tuż pod siedzibą INEA