Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

REMI s.c.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą działająca 26 lat na rynku. Tworzymy pomoce dydaktyczne wykorzystywane w placówkach oświatowych. W 2016 r. wprowadziliśmy własną markę klocków Korbo cieszących się ogromnym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i na świecie (www.korbo.eu).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odwiedzanie i prezentacja produktów edukacyjnych w szkołach i przedszkolach i działanie zdalne
  • sprzedaż w placówkach oświatowych produktów, których jesteśmy producentem
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami
  • pozyskiwanie nowych partnerów
  • realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • gotowość do pracy w terenie ( nienormowany czas pracy)
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy
  • swobodne nawiązywanie kontaktów
  • chęć działania i rozwoju
  • prawo jazdy kategorii B – praktyka minimum 2 lata
  • mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o współpracy = samozatrudnienie (własna działalność)
  • 3000 zł podstawy i procent od obrotów
  • szkolenia sprzedażowe, produktowe
  • pracę w zaangażowanym do działania zespole oraz duże wsparcie grupy działającej w biurze
  • narzędzia pracy do realizacji działań: służbowy samochód, telefon, laptop
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
Brzmi zachęcająco? Dołącz do zespołu Remi!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy