Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Grupa TubądzinO firmie

Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Tubądzin Management Group Sp. z o.o. z siedzibą w Cedrowicach Parceli k. Ozorkowa, spółka będąca częścią Grupy Tubądzin - polskiego lidera w produkcji płytek ceramicznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • rozwój sieci detalicznej
  • dbanie o wyniki sprzedaży w podległych punktach handlowych
  • realizowanie działań marketingowych i promocyjnych w wyznaczonym regionie
  • aktualizacja ekspozycji
  • budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami oraz dbanie o najwyższy poziom obsługi
  • profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek
  • opracowywanie raportów z wykonanych działań

Wymagania, cechy i umiejętności:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku handlowym będzie atutem
  • znajomość rynku budowlanych materiałów wykończeniowych mile widziana
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • systematyczność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • wysoka motywacja do pracy
  • znaczący poziom kultury osobistej
  • umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • STABILNE ZATRUDNIENIE DZIĘKI UMOWIE O PRACĘ
  • KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE
  • PRACA W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU W PRESTIŻOWEJ POLSKIEJ FIRMIE
  • NARZĘDZIA PRACY ZGODNE Z WYMOGAMI STANOWISKA
  • TECHNICZNE SZKOLENIA I CERTYFIKATY
  • DOFINANSOWANIE DO NAUKI / STUDIA / SZKOLENIA JĘZYKOWE
  • PAKIET SPORTOWY (KARTA MULTISPORT)
  • GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE + PAKIET MEDYCZNY
Zachęcamy do wysyłania ofert (CV i list motywacyjny podpisane imieniem i nazwiskiem).

W przypadku pytań, prosimy o kontakt - tel.: (42) 710 37 79 lub (42) 710 37 12.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy