Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

FLEXIPOWER GROUP SP. Z O.O SP. K.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych i solarnych na terenie całego kraju zarówno w sektorze zamówień publicznych, jak i w sprzedaży hurtowej. Na przestrzeni ostatnich lat wykonaliśmy ponad 35 000 instalacji kolektorów słonecznych i ponad 8 000 instalacji fotowoltaicznych, co daje Naszej Firmie pozycję jednego z liderów branży OZE w Polsce.

Dlatego też poszukujemy osoby chętne do udziału w dynamicznym rozwoju Firmy w kolejnych latach.

Czekamy na tych co posiadają doświadczenie w branży OZE, jak również jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z osobami, które będą razem z nami rozwijały swoje umiejętności.

Nasz zespół tworzą osoby otwarte na współpracę i ukierunkowane na wspólny sukces Grupy , dlatego chcemy porozmawiać z każdym, kto chciałby do Nas dołączyć.

Opis stanowiska:

  • Realizacja ilościowej i jakościowej polityki sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi klientami firmy
  • Przygotowywanie pełnej oferty dla klientów, dobór odpowiedniej instalacji względem oczekiwań Klienta i możliwości technicznych
  • Wykonywanie audytów  instalacji fotowoltaicznych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Prezentacje produktów w siedzibie firmy lub u klienta
  • Udział w targach i imprezach branżowych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża OZE lub branża elektryczna,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania sprzyjającej atmosfery i kultury pracy
  • Ukierunkowanie na pracę w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca pełna wyzwań w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce
  • Realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera prac w zespole profesjonalistów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W CV prosimy umieszczać następującą informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tejst jednolity: Dz. Ust. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy