Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

CoreTech System Co., Ltd.O firmie

  • wielkopolskie, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż naszego oprogramowania: Moldex3D, realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów w szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych; formy wtryskowe, tworzywa sztuczne, normalia, gorące kanały, narzędziownie, wtryskownie, idealny kandydat zna branżę i ma w niej znajomości oraz udokumentowane sukcesy sprzedażowe

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Zorientowanie na cel

  • Umiejętność samodzielnego przygotowania i prowadzania prezentacji

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (swoboda wypowiedzi, dostosowanie przekazu do rozmówcy, umiejętność redagowania informacji)

  • Samodzielność i pewność siebie

  • Komunikatywność oraz spostrzegawczość

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Miesięczny i kwartalny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia kompetencyjne

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki

  • Pakiety finansowane lub współfinansowane: medyczny i ubezpieczeniowy, z rozszerzeniem na Covid

  • Możliwość wykupienia dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

O nas

Moldex3D to wiodące oprogramowanie do symulacji wtrysku plastiku. Posiadamy ponad 400 punktów sprzdaży na całym świecie i dostarczamy nasze rozwiązanie do 5000 użytkowników w Europie! Polska to kolejny rynek dla ekspansji naszego produktu.

Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów, aby ułatwić ich codzienną pracę.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy