Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

INENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • wielkopolskie, Poznań, Leszno

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo w zakresie instalacji OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje, ładowarka EV)

  • Ty decydujesz kiedy pracujesz, sam ustalasz swój grafik,

  • obsługa klientów przekazywanych przez dział handlowy oraz Twoich własnych kontaktów,

  • utrzymanie dobrych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • wysoką dopłatę do samochodu i paliwa, dla zaangażowanych samochód służbowy wraz z kartą paliwową

  • iPad do przedstawiania ofert oraz zarządzania swoją pracą

  • brak górnego limitu zarobków

  • luźna atmosfera i dobry klimat pracy

  • wyjazdy służbowe/integracyjne ;) dla chętnych

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy