Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Spółdzielnia Pracy Cukry NyskieO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Producent słodyczy, lider na rynku herbatników w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osób na stanowisko.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa detalicznych punktów sprzedaży oraz kluczowych Klientów
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami
  • budowa pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • realizację założonej przez firmę polityki sprzedaży na rynku lokalnym oraz wynikających z niej zadań i celów
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( konieczne w branży FMCG )
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie i lojalność wobec pracodawcy
  • znajomość rynku lokalnego
  • czynne prawo jazdy kat, B.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń
Jeżeli doczytałeś do tego miejsca i jesteś pewien, że to Ciebie szukamy, aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne