Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Składy VOX O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów i planów sprzedaży (portfolio - usługi parku maszynowego obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych),

  • Rozwój współpracy z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów (przedsiębiorstwa stolarskie, wykonawcze),

  • Zapewnienie profesjonalnego doradztwa Klientom Firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku (przedsiębiorstwa stolarskie, meblarskie, wykonawcze)

  • Doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z klientem na analogicznym stanowisku,

  • Determinacja w podejmowaniu wyznaczonych zadań i celów,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • Samodzielność w organizacji codziennej pracy,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie,

To oferujemy

  • Interesującą pracę u lidera o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowania,

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Składy VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą trzy spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy