Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

XL Tape-International Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wspieranie sprzedaży w przydzielonym obszarze rynku,
  • rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • komunikatywność, samodzielność, spostrzegawczość,
  • otwartość na nowe rozwiązania sprzedażowe,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • mile widziane osoby ze znajomością branży budowlanej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • narzędzia do pracy: samochód, telefon, tablet,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe wynagrodzenie + premię uzależnioną od efektów pracy,
  • otwarte i wspierające środowisko pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

XL Tape-International Sp. z o.o.

Producent profesjonalnych taśm malarskich marki Blue Dolphin Tapes oraz wałków z serii 330 poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez uczestnictwo w cyklu szkoleń i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

Przedstawiciel Handlowy, wielkopolskie