Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ALGUM S.C. O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • bezpośrednia obsługa klienta

Nasze wymagania

  • konieczne doświadczenie w sprzedaży na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego stosowania

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność

  • dobra obsługa komputera

  • dobra znajomość pakietu office

Mile widziane

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej i narzędziowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży (podstawa + premia)

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • samodzielne stanowisko

ALGUM S.C.

Firma F.H.U. Algum oferuje produkty do wyposażenia wszelkiego rodzaju serwisów oponiarskich i warsztatów samochodowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Posiadamy zaufaną rzeszę klientów - zarówno odbiorców ostatecznych, jak i dealerów. Proponujemy produkty firm, które od lat cieszą się uznaniem na rynku polskim.

Przewiń do profilu firmy