Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

RenBut Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie długofalowych relacji

  • rozbudowa bazy klientów

  • realizacja założonych planów sprzedażowych

  • uczestnictwo w targach branżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • mobilność, dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

  • znajomość rynku

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pakiet szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie -wynagrodzenie stałe plus prowizja

  • możliwość rozwoju

  • narzędzia pracy (samochód, telefon)

  • przyjazna atmosfera pracy

Firma z polskim kapitałem, tradycją i rodzinnymi relacjami. REN BUT na rynku obuwniczym funkcjonuje od ponad dwudziestu lat i jest jednym z czołowych polskich producentów wysokiej jakości obuwia dziecięcego i młodzieżowego.

Jeżeli lubisz pracę w zespole, jesteś osobą kreatywną, zorganizowaną, a praca z klientem to Twój żywioł, szukamy właśnie Ciebie!

Razem z nami możesz budować wizerunek Marki RENBUT w świecie mody dziecięcej.

Przewiń do profilu firmy