Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Agmamito Sp. z o.o. sp. k.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie rynku sprzedaży ekskluzywnej linii produktów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami

  • Bieżąca obsługa Klienta i sprzedaż produktów

  • Realizacja planów w zakresie sprzedaży produktów oraz rozwoju sieci sprzedaży

  • Analiza działań konkurencji

  • Pełnienie roli Ambasadora Marki dla Klienta: zapoznanie z ofertą, informowanie o nowościach i promocjach, dostępności produktów etc.

  • Promowanie marki oraz poszczególnych produktów poprzez narzędzia i materiały komunikacji marketingowej

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT

Nasze wymagania

  • Gotowości do pracy na obszarze: woj. wielkopolskie i lubuskie.

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w handlu i/lub marketingu (mile widziane znajomość branży meblowej)

  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Samodzielności i kreatywności

  • Zorientowania na sukces i wzrost wyników

  • Skuteczności działania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i rzetelności w działaniu

  • Zdolności interpersonalnych (doświadczenie w wystąpieniach publicznych mile widziane)

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office

  • Gotowości do częstych podróży służbowych

  • Wykształcenia min. średnie (wyższe mile widziane)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej z 30-letnim doświadczeniem, będącej jednym z liderów na rynku

  • Atrakcyjny system wynagradzania i bardzo dobre warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, etc.)

  • Możliwość awansu w krótkiej perspektywie czasu

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą tkanin meblowych, nasze portfolio to 2 marki: Agmamito oraz Toccare. Nasze tkaniny nie tylko ładnie wyglądają na meblu, ale także sprawdzają się w codziennym życiu - są niezwykle wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Współpracujemy z największymi fabrykami mebli, hurtowniami, tapicerami oraz innymi podmiotami związanymi z branżą meblarską.

Przewiń do profilu firmy