Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Kubala Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów na terenie województw: dolnośląskie, część wielkopolskiego, część opolskiego, część lubuskiego

  • pozyskiwanie nowych klientów na wyżej wymienionym terenie

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • zatowarowania i przebudowy regałowe

  • praca w systemie Comarch Mobile Sprzedaż (zamówienia oraz wizyty)

  • prowadzenie szkoleń

  • udział w targach, dniach otwartych i innych spotkaniach z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta mile widziane w branży budowlanej

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań

To oferujemy

  • pracę w firmie rodzinnej z ugruntowaną pozycją na rynku

  • przyjazną atmosferę oraz partnerskie relacje w zespole

  • wynagrodzenie stałe + prowizyjne

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych szkoleniach, podnoszących kwalifikacje

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

O nas

Firma Kubala Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży budowlanej, stała się jednym z liderów rynku narzędzi budowlanych w kraju i zagranicą. Obecnie firma produkuje ponad 600 rodzajów narzędzi budowlanych ręcznych, które dostarcza do 52 krajów na świecie.