Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

REJS

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych kontaktów,

  • doradztwo handlowe oraz techniczne dla zainteresowanych,

  • sprzedaż produktów z katalogu marki.

Nasze wymagania

  • realne doświadczenie w handlu, duża aktywność w nawiązywaniu pozytywnych relacji,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • podstawowa znajomość branży meblarskiej (pracownikom przekazujemy wiedzę na bieżąco, dzielimy się doświadczeniem), nie jest to kompetencja obowiązkowa, natomiast mile widziana,

  • wysoka kultura pracy, dobra organizacja i samodyscyplina.

To oferujemy

  • atrakcyjny, uzależniony od wyników system wynagrodzeń oraz stabilizację zawodową,

  • możliwość realnego rozwoju w przyszłościowej branży,

  • niezbędne narzędzia pracy łącznie z samochodem, laptopem, telefonem i innymi dodatkami,

  • wysoką kulturę współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

REJS

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całej Polski. Zatrudniamy ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Jako pracodawca stawiamy cele i zadania odpowiadające rzeczywistym kompetencjom i predyspozycjom pracowników. To przyczynia się do maksymalizacji wkładu w rozwój Spółki każdego pracownika. Ciągły rozwój stwarza okazję do specjalizacji w różnych strukturach naszej organizacji.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób, które swoją wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem chciałyby rozwijać sieć sprzedaży i markę REJS. Poszukujemy osób komunikatywnych, z inicjatywą i chęcią do działania. Cenimy kompetencje w zakresie znajomości rynku mebli.

Przedstawiciel handlowy to zawód w dużym stopniu mobilny, nacechowany wysoką samodyscypliną kandydata, ale jednocześnie z perspektywami długoterminowej współpracy.