Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Mokate Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

• Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy

• Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami

• Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych

• Realizacja założonych planów sprzedażowych

• Raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego

• Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie

• Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

Nasze wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub merchandisera w branży FMCG

• Znajomość lokalnego rynku

• Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu

• Aktualne prawo jazdy kat. B

• Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

• Nastawienie na realizację celów

• Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Pracę w firmie z wiodącą pozycją rynkową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, telefon, etc)

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników