Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

ProfixO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie polityki handlowej oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa klientów, zapewnienie odpowiedniego wsparcia i doradztwo w zakresie doboru towarów
  • Rozbudowa sieci sprzedaży na podległym terenie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziany profil techniczny)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość branży narzędziowej i BHP

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dodatkowy urlop

PROFIX Sp. z o.o. wiodąca firma w branży narzędziowej. Właściciel marek PROLINE, PROLINE HD, LAHTI PRO, TRYTON, VULCAN CONCEPT oraz dystrybutor renomowanych światowych marek takich jak: STANLEY, BLACK&DECKER, FISKARS.

Od ponad 25 lat z powodzeniem działamy w obszarze produkcji i handlu. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP.

Przedstawiciel Handlowy, wielkopolskie