Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

SHAMIR POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży na powierzonym terenie poprzez aktywną współpracę ze specjalistami salonów optycznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz budowanie zaangażowanych i odpowiedzialnych relacji z Klientami firmy
  • Realizowanie długoterminowych celów poprzez planowanie działań i rozwój programów sprzedażowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Raportowanie poziomu realizacji celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub bezpośredniej sprzedaży w branży optycznej
  • Umiejętność budowania zaangażowanych i odpowiedzialnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętność efektywnego planowania swojej pracy i wyznaczania priorytetów
  • Elastyczność i gotowości do podróży służbowych
  • Prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, darmowa para soczewek okularowych raz w roku oraz specjalne rabaty dla Pracowników na produkty z oferty firmowej)
  • Atmosferę zaufania, entuzjazmu i współpracy w dążeniu do wspólnych celów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SHAMIR POLSKA sp. z o.o.

Perfekcyjny wzrok. Indywidualne podejście.

Założona w 1972 roku firma Shamir Optical Industry Ltd. jest międzynarodowym producentem zaawansowanych technologicznie soczewek okularowych, zaliczanym do wiodących producentów soczewek progresywnych.

Obecnie Shamir ma 18 laboratoriów na całym świecie, w których zatrudnia 2,500 osób.

Dobra wizja jest niezbędna dla naszego codziennego samopoczucia i jakości życia. Dobre widzenie umożliwia nam pełną interakcję z otaczającym nas światem. Dlatego oddziały firmy Shamir na całym świecie kierują się ważną misją ulepszania życia poprzez poprawę widzenia.

W związku z rozwojem firmy, do polskiego oddziału Shamir szukamy wysoce zmotywowanego przedstawiciela handlowego.

Aktualne oferty pracodawcy
PH/06/2022/wielkopolskie

Przedstawiciel Handlowy, wielkopolskie