Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

"SAZET" sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowo-usługowa poszukuje osoby na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży /doradca techniczno-handlowy, do innowacyjnego projektu biznesowego. Mile widziani kandydaci zarówno z doświadczeniem w sprzedaży, jak i młode osoby rozpoczynające przygodę z handlem.

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • determinacja w osiąganiu celów

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • spotkania umawiane przez Dział Wsparcia Sprzedaży

  • udział w nowym, innowacyjnym projekcie biznesowym

  • stabilne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe + system premiowy)

  • możliwość rozwoju oraz współtworzenia struktur w firmie

  • pakiet szkoleń oraz niezbędne narzędzia pracy

  • udział w wewnętrznej akademii rozwoju

  • możliwość długoterminowej współpracy

  • świetna atmosfera pracy

Czekamy na Ciebie!

Nawet jeżeli masz małe doświadczenie w handlu, ale jesteś osoba ambitną, z pozytywną energią - stworzyliśmy odpowiednie stanowisko dla Ciebie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.