Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Rentis S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż w kanałach dystrybucji B2B i B2C
  • Budowanie relacji biznesowych
  • Dbałość o poprawny wizerunek i tworzenie świadomości marki w dedykowanym obszarze pracy
  • Aktywne uczestnictwo w realizacji projektów
  • Ścisła współpraca z Partnerami na powierzonym terenie
  • Realizacja zadań przy użyciu systemu CRM

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe
  • Kreatywność
  • Konsekwencja i determinacja w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe oraz premia)
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, tablet, telefon

Rentis SA jako wspólne przedsięwzięcie dealerów Toyoty, Lexusa i BMW działa na polskim rynku od 1995 roku w branży wynajmu samochodów i zarządzania flotami. Spółka jest jednym z liderów rynku branży rent a car w Polsce. Marka Rentis jest obecna na terenie Polski, Czech, Litwy, Łotwy i Estonii. Rentis SA jest laureatem plebiscytu Diamenty Miesięcznika Forbes 2020.

Przedstawiciel Handlowy, wielkopolskie