Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Polish Agro Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna praca nad poszerzeniem bazy klientów na powierzonym terenie
  • Nawiązywanie kontaktów z Klientami
  • Rozwój relacji z Klientami
  • Umacnianie wizerunku firmy
  • Aktywne promowanie towarów z oferty handlowej Spółki
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie handlowe poparte wynikami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy na powierzonym terenie
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • Zaangażowanie
  • Gotowość do odbywania szkoleń w Bydgoszczy, zwłaszcza w trakcie okresu próbnego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełen pakiet szkoleń niezbędnych do wykonywania zleconych zadań
  • Zapewnimy opiekuna w pierwszych miesiącach pracy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Brak Dress Code’u
  • Joga i stretching
  • Imprezy firmowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Polish Agro Sp. z o.o.

Polish Agro Sp. z o.o. należy do duńsko-niemieckiej Grupy Kapitałowej DV Agravis International Holding A/S skupiającej ponad 80 spółek działających w 17 krajach, głównie w obszarze Morza Bałtyckiego. Łączny obrót Grupy sięga ponad 25 mld PLN. Polish Agro sprzedaje środki do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistne) oraz zajmuje się handlem zbożem.

Przedstawiciel handlowy, wielkopolskie