Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Schrag

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów, nadzorowanie przepływu informacji o rynku i klientach, aktualizowanie bazy klientów,

  • nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi, architektami, generalnymi wykonawcami, podwykonawcami ,

  • aktywna sprzedaż w wymienionych kanałach ,

  • monitorowanie rynku i samodzielne poszukiwanie inwestycji związanych z realizacjami obiektów,

  • doradztwo w zakresie produktów i ich zastosowań,

  • współpraca z działami wewnętrznymi firmy w zakresie realizowanych w regionie inwestycji,

  • bieżąca praca w systemach firmy ,

  • przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania klientów,

  • przygotowywanie ofert składanych w ramach własnej inicjatywy,

  • raportowanie – plany podróży, raporty ze spotkań, zapytania ofertowe i oferty,

  • prowadzenie szkoleń w zakresie oferowanych produktów i systemów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w współpracy z biurami projektowymi, architektami, generalnymi wykonawcami i hurtowniami budowlanymi obsługującymi inwestycje,

  • wykształcenie techniczne lub ekwiwalentna wiedza zdobyta poprzez doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość AutoCAD

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z zakresu naszej produkcji,

  • znajomość języka niemieckiego lub/ i angielskiego na poziomie B2,

  • orientacja na wyniki,

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych,

  • umiejętność przygotowywania ofert handlowych,

  • umiejętność łatwego nawiązywania relacji interpersonalnych,

  • wysoki stopień samodyscypliny i automotywacji,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski,

  • prawo jazdy kat. B (czynne )

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Narzędzia pracy samochód służbowy, laptop, telefon,

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Miła atmosfera pracy

Praca w terenie:

Województwa: opolskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Schrag

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która stwarza warunki do rozwoju?

Lubisz wyzwania i pracę w zespole składającym się z osób myślących nieszablonowo.

Zapraszamy! Czekamy na Ciebie.

Schrag Polska – producent kształtowników zimno-giętych poszukuje do swojego zespołu Przedstawiciela Handlowego

Przewiń do profilu firmy