Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Lisner Sp. z o.o.O firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Lisner należy do międzynarodowego koncernu spożywczego Unternehmensgruppe Theo Müller. W Polsce od wielu lat zajmujemy stanowisko lidera w branży przetworów z ryb, a portfolio naszej firmy wciąż się rozrasta o nowe produkty, które znajdują uznanie u tysięcy klientów. Zatrudniamy już ponad 1000 osób pracujących w dwóch zakładach produkcyjnych w Poznaniu oraz Charzynie k. Kołobrzegu.

W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: Płock, Płońsk, Włocławek

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie nieprzerwanej dostępności oraz odpowiedniej prezentacji produktów firmy na półkach i ekspozycjach sklepowych
  • Przygotowywanie i realizacja planu regularnych wizyt w punktach sprzedaży
  • Rozwijanie sieci sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • Wspieranie akcji promocyjnych i reklamowych
  • Sporządzanie bieżących sprawozdań oraz reportów ze sprzedaży oraz prowadzonych działań wspierających sprzedaż

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy z produktami FMCG - warunek konieczny
  • Znajomość rynku detalicznego i hurtowego (kanał tradycyjny) w powierzonym regionie działania (Płock, Płońsk, Włocławek) - warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z ludźmi
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność i inicjatywa w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej
  • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa).

Ogłoszenie archiwalne