Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy województwo lubelskie, podlaskie oraz świętokrzyskie

BEKO S.A.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wdrożenie oraz rozwój sprzedaży produktów marki BEKO na powierzonym terenie (woj. lubelskie, podlaskie i świętokrzyskie) w kanale tradycyjnym (sklepy franczyzowe i niezależne, Studia Mebli Kuchennych)
  • Szkolenia produktowe z zakresu produktów AGD
  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych
  • Bieżące wsparcie w rozwoju marki na rynku AGD (MDA, SDA)
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Uczestnictwo i reprezentacja w targach branżowych

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia
  • Prawo jazdy kat. B i samochód
  • Mile widziane doświadczenie związane z pracą w terenie, obsługą klientów w branży AGD
  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Zdolność do pracy pod presją
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

Co możemy Ci zaoferować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
  • Zatrudnienie w ramach własnej działalności gospodarczej (umowa firma-firma)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w renomowanej firmie z branży AGD
  • Pracę w międzynarodowym, przyjaznym i otwartym środowisku pracy oraz inspirującą atmosferę
Jesteśmy jedną z najlepszych marek AGD na świecie. Gościmy w domach milionów Polaków i dokładamy wszelkich starań, aby gotowanie i sprzątanie było przyjemnością.
Docieramy do klientów w ponad 140 krajach na świecie i jesteśmy drugim największym producentem AGD w Europie.
Należymy do globalnego koncernu Arçelik A.Ş., będącego numerem 1 w Turcji i na wielu innych rynkach. Skupiamy w swoich strukturach ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania i razem tworzą zgrany zespół.
Tworzymy nowoczesne i przyjazne środowisko, w którym codzienna praca staje się przyjemnością. Stwarzamy możliwości rozwoju i doceniamy starania naszych pracowników.
Ponadto jesteśmy Partnerem Głównym Klubu FC Barcelona!

Ogłoszenie archiwalne