Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

NASZ PRĄD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

6 900‐9 300 zł brutto / mies.
  • Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Luboń, Poznań, Kościan, Leszno, Śrem, Rawicz, Krotoszyn, Jarocin, Września, Pleszew, Konin, Koło, Turek, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Kępno

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca z telemarketerką. Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych umówionym klientom biznesowym i indywidualnym.

Wymagamy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży
  • Ambicji
  • Wysokich zdolności negocjacyjnych
  • Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Wykształcenia min. średniego
  • Zaangażowania i elastyczności
  • Dobrej organizacji pracy, dokładności i systematyczności
  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki lub energii elektrycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umówionego planu sprzedażowego 5200 - 7000 brutto + wysokie premie kwartalne już za 90% wykonania planu
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, laptop)
  • Szkolenia produktowe, a także sprzedażowe na najwyższym poziomie. Nasi szkoleniowcy to praktycy
  • Najwyższą jakość sprzedawanego produktu
  • Liczne programy motywacyjne (nagrody, wycieczki zagraniczne)
  • Realne i stabilne zatrudnienie na długi okres
  • Możliwość szybkiego awansu na kierownika regionalnego dla zaangażowanych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy