Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Tarczyński S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy INNOWACYJNYM PRODUCENTEM najwyższej jakości przekąsek białkowych z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie się rozwijając.
W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: PH/10/2020

Opis stanowiska:

  • obsługa Naszych Klientów w tzw. rynku tradycyjnym;
  • nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży;
  • monitorowanie lokalnego rynku;
  • utrzymanie standardów merchandisingowych;
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG - warunek konieczny;
  • znajomość rynku handlu detalicznego oraz sieci lokalnych w regionie;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • znajomość etapów wizyty handlowej oraz technik sprzedaży;
  • biegłość w obsłudze systemów informatycznych wspierających prace handlowca;
  • wysokie kompetencje sprzedażowe;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji;
  • wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością;
  • wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon
  • dużą gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacje
  • pakiet świadczeń pozapłacowych min.:
    • prywatna opieka medyczna LuxMed
    • ubezpieczenie grupowe
    • możliwość dołączenia do programu Multisport
    • stołówkę firmową
    • bony świąteczne
    • okolicznościowe paczki dla dzieci

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy