Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza otoczenia rynkowego i poszukiwanie szans sprzedażowych,

  • analizowanie działań konkurencji, analizy benchmarkingowe,

  • realizowanie planów / targetów sprzedażowych wyznaczonych przez Przełożonych,

  • pozyskiwanie nowych klientów w regionie, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami,

  • wprowadzanie i nadzór nad aktualnością danych klienta w systemie CRM,

  • kalkulacja cen i przygotowywanie ofert w uzgodnieniu z innymi Działami Firmy,

  • przygotowywanie i kompletowanie pełnej dokumentacji w zakresie zamówień i umów zawieranych z klientami,

  • przygotowanie raportów z wynikami sprzedaży i raportowanie wyników do Regionalnych Dyrektorów ds. Sprzedaży,

  • przekazywanie niezbędnych informacji oraz współpraca z Project Managerami (Pion Techniczny) w zakresie zapewnienia skutecznego planowania i wykonania umów (zakresu, wymogów jakościowych, harmonogramu, sposobów rozliczania, itp.),

  • nadzorowanie sprzedażowej obsługi umów,

  • monitorowanie sposobu i jakości realizacji umów w terenie we współpracy z Dyrektorem ds. Technicznych, Działem Realizacji Projektów i Napraw oraz ad hoc w przypadku zgłoszenia reklamacji przez klienta (z Biurem Obsługi Klienta),

  • realizowanie zleconych działań marketingowych zgodnie ze strategią marketingową w uzgodnieniu z Dyrektorem Sprzedaży Segmentu Klientów Tradycyjnych i Zespołem ds. marketingu i Zespołem ds. przetargów.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej,

  • dobra znajomość lokalnego rynku,

  • wykształcenie min średnie - mile widziane branżowe,

  • bardzo dobra organizacji pracy,

  • umiejętność utrzymania wysokich standardów obsługi klienta,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • praktyczna znajomość MsOffice oraz środowiska Google,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę: stała pensja + prowizja,

  • pracę w młodym, wesołym i dynamicznym zespole,

  • pracę w specyficznej branży ze stałym i niegasnącym popytem,

  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód,

  • możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń.