Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

DLM Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwijanie dotychczasowej sieci sprzedaży na określonym terenie Polski

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami nowymi + aktywnymi

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Analizowanie oraz monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Rozwijanie sieci sprzedaży marek dystrybuowanych

  • Rozwijanie sprzedaży u dotychczasowych klientów

  • Praca stacjonarna + gotowość do systematycznych podróży służbowych

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Nastawienie na wzrost sprzedaży

  • Chęć rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań

  • Dobra organizacja pracy oraz systematyczność

  • Zdolność planowania i organizacji pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Kreatywność

  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych hurtowni profesjonalnych kosmetyków w Polsce

  • Pracę w zaangażowanym oraz wyjątkowym zespole ludzi

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe, wynagrodzenie + premia uzależniona od osiąganych wyników

  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Możliwość rozwoju, zdobywanie doświadczenia

DLM Sp. z o.o.

DLM sp. z o.o. jest największym na polskim rynku dystrybutorem produktów fryzjerskich oraz kosmetyków profesjonalnych. Zaopatrujemy naszych klientów m.in. w produkty marek Ronney, Kallos, L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf, Kativa, Matrix, Goldwell i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy