Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Teka Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów marki Teka
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z celami firmy
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z partnerami biznesowymi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie
  • Rozwijanie ekspozycji
  • Współpraca z całym działem handlowym i marketingu
  • Fachowa obsługa i doradztwo dla klientów (m.in. udzielanie informacji nt. dostępności towaru)
  • Przygotowanie raportów z wynikami sprzedaży i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w małym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków (w tym samochód służbowy)

Teka Polska Sp. z o.o.

Grupa Teka to międzynarodowa firma założona w 1924 roku w Niemczech. Specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy urządzeń AGD oraz armatury kuchennej i łazienkowej. Teka ma 25 fabryk w Europie, Azji oraz Ameryce, a swoje produkty sprzedaje w ponad 100 krajach na całym świecie.

Urządzenia Teka charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami, funkcjonalnością i wyjątkowym designem.

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś dynamiczny i zorganizowany? Szukasz dla siebie nowego miejsca, gdzie w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze mógłbyś rozwijać swoje umiejętności? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV klikając w przycisk „Aplikuj"

Przedstawiciel handlowy, Wrocław