Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do [podaj: nazwę firmy] z siedzibą w: [podaj: ulica i nr], [podaj: kod pocztowy] [podaj: miejscowość] (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [wstaw e-mail do kontaktu dla kandydatów].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Cudo Kombucha Tea Tomasz Krzeczkowski

3 0004 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora HoReCa

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z istniejącymi klientami firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

  • Organizowanie akcji promocyjnych i spotkań z klientami

  • Sporządzanie raportów sprzedaży

  • udział w targach i eventach branżowych

  • Prowadzenie CRM

  • Analizowanie rynku oraz działań konkurencji

  • Sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych

  • Negocjacje warunków zawieranych transakcji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG lub HORECA

  • Średnie bądź wyższe wykształcenie

  • umiejętność obsługi komputera i podstawowa znajomość pakietu Office.

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie.

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość lokalnego rynku

  • otwartość, komunikatywność, zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wymagana własna działalność gospodarcza

  • Własny samochód

To oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Pracę w małym, prężnie rozwijającym się zespole

  • Praca zdalna

O nas

Cudo Kombucha to bezalkoholowy, niepasteryzowany i funkcjonalny napój stworzony na bazie fermentowanej herbaty. Produkt odzwierciedla nasze pomysły, pasje i serca włożone w pracę nad opracowaniem oryginalnej receptury napoju, który jest zdrowy, smaczny i orzeźwiający. Nasza historia siega 2016 roku kiedy podczas podróży po Europie odkryliśmy smaki tradycyjnej kombuchy co zainspirowało Nas do samodzielnego wykonania tego napoju. Dzisiaj dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy know-how, jesteśmy jednym z liderów w branży która dopiero rozkwita w Polsce.