Przedstawiciel Handlowy

Klient Pracuj.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji założeń strategii handlowej Spółki,

  • Realizacja celów oraz planów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych) na obsługiwanym terenie,

  • Monitorowanie i analizowanie obsługiwanego rynku oraz działań konkurencji,

  • Utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami oraz systematyczne pozyskiwanie nowych,

  • Analiza rynku oraz rozpoznawanie możliwości pozysku nowych segmentów partnerów oraz klientów B2B,

  • Zaprojektowanie oraz wdrożenie efektywnych taktyk pozysku parterów i klientów B2B,

  • Doradztwo handlowe w zakresie pełnego portfolio oferowanych usług,

  • Aktywna akwizycja i dokonywanie prezentacji produktowych,

  • Przygotowywanie ofert, organizowanie oraz prowadzenie spotkań handlowych i negocjacji oraz uzgadnianie warunków kontraktu.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, techniczne),

  • Doświadczenie w pracy handlowca- minimum 3 lata,

  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne,

  • Orientacja na cele i potrzeby klientów,

  • Samodzielność i systematyczność,

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji biznesowych,

  • Koncentracja na szczegółach w procesie raportowania sprzedaży,

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,

  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu zawodowego,

  • Realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, upominki świąteczne).

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą