Przedstawiciel Handlowy

Smay

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • negocjowanie i zdobywanie kontraktów dzięki czemu zrealizujesz wyznaczone cele sprzedażowe,

  • spotkania z Klientami i budowanie trwałych, dobrych relacji handlowych,

  • współpracę z zespołem sprzedażowym i technicznym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B oraz umiejętność pozyskiwania kontraktów,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • postawa „can do!” oraz proaktywność w rozwiązywaniu problemów,

  • komunikatywność, przebojowość i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo – ale niekoniecznie, jeśli jesteś dobry w sprzedaży- aplikuj!

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku lub B2B,

  • współpracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,

  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,

  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,

  • codzienne wsparcie Specjalistów,

  • praca w każdy piątek do 13.30.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • strefa relaksu

  • jeden krótszy dzień pracy

  • darmowy kurs języka angielskiego