Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój dystrybucji i sprzedaży produktów u nowych i obecnych Klientów,
  • Realizacja planów i zadań sprzedażowych,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Regularne wizyty handlowe u klientów detalicznych i w polskich marketach budowlanych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów – sklepy i hurtownie z materiałami budowlanymi.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B i minimum średnie wykształcenie,
  • Samodzielność, operatywność, dobra organizacja pracy,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie handlowe w branży budowlanej,
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Wrocław i okolice.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe oraz realny system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń wdrażających,
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze: karta sportowa, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i zaangażowanym zespole,
  • Pracę w zgranym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Przedstawiciel handlowy, Wrocław