Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

HITEC FILM sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Obszar województwa dolnośląskiego
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Przedstawiciel handlowy/doradca techniczny

Zakres Obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych Klientów i monitorowanie działań konkurencji poprzez bieżącą analizę rynku;

• Prezentacja i udzielanie informacji na temat produktów firmy;

• Sporządzanie ofert oraz negocjowanie warunków handlowych z klientami;

• Bezpośrednie spotkania z Klientami;

• Identyfikacja potrzeb i rozwiązywanie problemów Klientów;

• Przeprowadzanie prób technologicznych u Klientów;

• Realizowanie określonego planu sprzedaży

Nasze wymagania

Wymagania:

• Znajomość produktów w branży opakowań foliowych w sektorach: folia stretch, opakowania foliowe, opakowania drukowane flexo-mile widziana

• Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub rozwiązań technologicznych w branży opakowań foliowych mile widziane

• Wykształcenie minimum średnie lub wyższe;

• Mile widziana znajomość języka obcego, np. angielski, rosyjski, ukraiński;

• Znajomość/umiejętność pracy w systemie COMARCH ERP OPTIMA będzie dodatkowym atutem;

• Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność;

• Poparta sukcesami zdolność rozpoznawania potrzeb Klientów i prezentowania im najlepszych rozwiązań;

• Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy;

• Umiejętność pracy w grupie;

• Konsekwentność w działaniu, pewność siebie;

• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;

• Umiejętność pracy pod presją czasu;

• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);

• Otwartość, komunikatywność;

• Wysoka kultura osobista;

• Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

• Umowę o pracę / umowę B2B

• Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + prowizja ze sprzedaży

• Pracę w zgranym zespole;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Stałe wsparcie i szkolenia z profesjonalnym trenerem sprzedaży;

• Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;

• Samochód służbowy;

• Notebook służbowy;

• Telefon służbowy;

Przedstawiciel handlowy, Wrocław