Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2015-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    O NAS:

    Jesteśmy międzynarodową agencją pośrednictwa pracy z zakresu  sprzedaży i marketingu w całej Europie. Nasi klienci oferują szereg pozycji dla ludzi z różnych środowisk, nawet  z niewielkim doświadczeniem.
    Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom usług outsourcingowych, by w efektywny sposób osiągać ich cele. Jako alternatywa dla tworzonych przez media kampanii reklamowych, robimy krok w stronę długotrwałych relacji z odbiorcami firm, z którymi współpracujemy. Nasza dystrybucja zawiera kontakty b2b oraz b2c. Przez ostatnie 2 lata nasze rezultaty przełożyły się zarówno na rozwój naszych klientów jak i naszych zespołów.

    POSZUKIWANI ABSOLWENCI!

    DOŚWIADCZENIE NIEWYMAGANE!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • Czynny udział w rozwoju biznesu i poszerzanie rynku odbiorców,
    • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami.
    Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie
    • umiejętność pracy pod presja czasu i zadań,
    • wysoka kultura osobista, kreatywność
    • chęć rozwoju zawodowego
    Oferujemy:
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w prężnym i ambitnym zespole,zapewniamy :
    • szkolenie od podstaw/ seminaria szkoleniowe w kraju i zagranicą
    • realną  perspektywę awansu
    • pracę w międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej,
    • profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy/ Niezbędne narzędzia pracy i bardzo dobre warunki finansowe.

    Wyślij do nas swoje cv klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia