Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Tools World Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Międzynarodowa  Grupa Holdingowa TOOLS WORLD,  zajmująca się produkcją, importem i dystrybucją narzędzi ręcznych, poszukuje wysoko zmotywowanej i ambitnej osoby do objęcia stanowiska:

Zadania:

  • Sprzedaż i merchandising produktów, codzienne wizyty u klientów.
  • Realizacja planów sprzedażowych, strategii handlowej w powierzonym regionie.
  • Utrzymywanie bieżących relacji handlowych z klientami.
  • Prezentowanie asortymentu, informacja o produkcie.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Nadzór nad realizacją zamówień sprzedażowych.
  • Monitoring konkurencji, analiza rynku, aktualnych trendów.
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie branżowe (mile widziane FMCG).
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Umiejętność skutecznej współpracy w zespole oraz z klientami.
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów.
  • Dyspozycyjność, sumienność, entuzjazm i motywacja do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Znajomość Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kategorii B.

W zamian oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon służbowy).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy