Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gostcomp to firma oferująca szeroką gamę produktów i usług z zakresu zaawansowanych technologii informatycznych. Specjalizujemy się w rozwiązaniach, produktach i usługach
    dla sektora medycznego. Na rynku działamy od 1999 roku. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: DH-1901/PH

    Opis stanowiska pracy:

    • Praca w pełnym wymiarze godzin w trybie stacjonarnym oraz wyjazdy na umówione spotkania
    • Sprzedaż usług oraz produktów oferowanych przez firmę
    • Osobista obsługa Klientów, umawianie i przeprowadzanie spotkań z Klientami, dokonywanie prezentacji
    • Prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie umów
    • Pozyskiwanie nowych Klientów, utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji
    • Systematyczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Partnerami
    • Definiowanie i opracowywanie zapytań od Klientów i Partnerów
    • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją zleceń
    • Opracowywanie zestawień, kosztorysów, ofert, zamówień, dokumentów do udziału w przetargach itp.
    • Realizacja polityki handlowej firmy

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B
    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (nie akwizycja)
    • Wykształcenie wyższe lub średnie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów biurowych: edytor tekstu (Microsoft Word), arkusz kalkulacyjny (Microsoft Excel)
    • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, pisania ofert, tworzenia kalkulacji cenowych
    • Bardzo dobre zdolności negocjacyjne i interpersonalne
    • Gotowość do wyjazdów służbowych

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Wykształcenie techniczne
    • Znajomość branży medycznej
    • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w języku angielskim

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w stabilnej firmie posiadającej ponad szesnastoletnie doświadczenie
    • Stałe wynagrodzenie powiększone o premię zależną od zaangażowania, wyników oraz procent od dochodu
    • Nabycie doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów
    • Podniesienie kwalifikacji poprzez zdobycie specjalistycznej wiedzy, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz!".

    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Gostcomp z siedzibą we Wrocławiu."

    ul. Mjr. H. Sucharskiego 16
    52-205 Wrocław
    tel. 71 718 17 88
    [email protected]
    www.gostcomp.pl