Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

HANSA S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACHO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna i bezpośrednia obsługa dotychczasowych Klientów HANSA, (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny, wyjazdy służbowe na terenie całej Polski),

  • Profesjonalne prezentowanie produktów i usług,

  • Tworzenie ofert handlowych, monitorowanie ich skuteczności,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji handlowych,

  • Analizę potrzeb i doradztwo w zakresie doboru maszyn,

  • Planowanie działań sprzedażowych, spotkań z Klientami,

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne,

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży, obsłudze Klienta,

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej,

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,

  • Wysoka kultura osobista oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,

  • Umowę o pracę lub działalność gospodarcza (decyduje Kandydat),

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • Intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,

  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, smartfon.

HANSA S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACH

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat zajmuję się dystrybucją fabrycznie nowych pomp do betonu oraz betonomieszarek najlepszych, światowych producentów. Aktualnie w związku z rozbudową naszego Działu Sprzedaży, poszukujemy osób na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – Specjalista ds. obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy